5
˙
5
˙
2
0
1
2

Lucka a Tom Lucka a Tom - potkali a poznali se již při studiích na gymnáziu, ovšem nebyla to láska na první pohled, ani na druhý, ani na třetí... První setkání (mimo míjení na chodbách školy) proběhlo nevědomky jeden o tom druhém na přírodovědném výletě. Bližší poznání jeden druhého bylo cestou školního zájezdu do Anglie a zpátky, ovšem výsledkem nebylo nic víc jak kamarádství. Časem se stalo několik událostí, které neměly až takový vliv na jejich pouto. Teprve až když Tom opouštěl gymnázium, přešlo přátelství v hlubší vztah.
Nyní je z nich hezký páreček snoubenců, kteří se rozhodli vydat na společnou cestu životem...
Více se o společném seznamování i o nich samotných dozvíte na svatbě ;+)...


Pár slov o...

 • snoubence a nevěstě - Lucka

  Lucka Narodila jsem se v létě 1987 v Brně, které jsem si oblíbila natolik, že jsem se do něj vrátila i po vysokoškolském studiu v Praze. Ale postupně. Po absolvování Bigy jsem se nechtěla vzdát záliby v matematice a cestování a zvolila pro další studium cestovní ruch na VŠE v Praze. Po mnoha změnách a zkušenostech jsem absolvovala geografii na UK, v brzké době snad i oceňování podniků na VŠE a začala pracovat v auditu.
  Velmi rychle jsem si oblíbila přírodu brněnského okolí a postupně i další přírodní zajímavosti, hlavně hory, kde se člověk cítí nebi nejblíž. A ty výhledy... Turistika, cyklistika, je-li příležitost, tak i další venkovní sporty jsou nejlepším využitím volného času. Cestování a fotografování k tomu patří. S Tomem jsem si zkusila i zpěv a hudbu, v zálibě k tanci jsme se sešli. Výroba všemožných pěkných ručních věcí nebo společenské hry jsou zábavou pro dlouhé zimní večery nebo podzimní deštivé dny.


 • snoubenci a ženichovi - Tom

  Tom Světlo světa spatřil v létě roku 1985. Po dokončení studií ve vzdělávacích institucích v Pozořicích a v Brně pokračoval na dopravní fakultě v Praze.
  Po vysoké škole zkouší najít uplatnění především u železnice...zatím marně, v ostatních oborech je tomu podobně.
  Srdcem i duchem železničář již od dětství, milovník tance a společenských aktivit, letních i zimních sportů... Ve volnu se věnuje také kutilství, cestování, šifrovacím hrám. Hraje na kytaru, věnuje se schole v "Pošukově", potykal si i s flétnou, klávesami, mandolínou a basou. Příležitostně se zabývá tvorbou internetových stránek - i tyto svatební jsou jeho výtvorem...


 • svědkyni nevěsty - Jana

  Jana Jana se s Luckou poznala na Bigy. Po několika společných akcích v přírodě zjistily, že si rozumí ve všem a po dlouhé době se nic nezměnilo. Jana pochází z Brna, z Bigy přešla na sportovní gymnázium a poté absolvovala speciální pedagogiku na MU v Brně, naučila se znakový jazyk a vzdělání si doplnila různými sportovně a zdravotně zaměřenými kurzy. Založila si fitness centrum, kterému se nyní naplno věnuje.
  Sporty všeho druhu, hlavně raketové, in-line brusle nebo cyklistika jsou její oblíbené využití volného času a za pěkného počasí také procházky, výlety do přírody nebo jiné cestování. Na dlouhé večery se hodí také dobrý film nebo kniha. • svědkovi ženicha - Pája

  Pája Pošuk - doslova, ale přece jiný od ostatních pošuků i Pošuků, asi i proto si jej Tom vybral. Pája se s Tomem seznámil už tak dávno a za tak mystických okolností, že si vlastně ani jeden nepamatují, kdy a jak se to stalo. Po zdárně ukončeném základním vzdělání v Pozořicích pokračoval Pája na střední škole v Brně a poté zakotvil na FIT-VUTu (fakultě informatiky VUT). Pokud Páju nezastihnete u počítače (což se vzhledem k blížícím se státním zkouškám nestává často), tak hraje fotbal za Viničné Šumice a nebo je se svojí přítelkyní Míšou někde na procházce v Brně. Společná záliba ve hře na kytaru - akustickou i elektrickou, společenské akce, mnohé sešlosti u vínka nebo pokecání a zabékání za večerů...no, je toho dost, co zažili.

Lucka - Brno Tom - Pozořice